Balík pomôcok na haluxy - SADA 1

€29,90 / balenie
NA SKLADE

Obľúbené pomôcky na haluxy v jednom balíku. SADA 1 obsahuje osvedčené produkty pre tých, ktorí trpia vybočeným palcom (Hallux Valgus).

  • V súprave nájdete bandáže, posilňovaciu gumu na palec a gélové korektory na haluxy
  • Kompletná starostlivosť v jednom praktickom balení
  • Množstvo kusov v komplete - 11 ks (pozrite si obrázok s označenými predmetmi)

Veľkosť: Produkty sú ideálne pre EU 36 až 42

Detailné informácie

Podrobný popis

V súčasnom svete, kde sa každodenný život neustále zrýchľuje, je takmer nemožné nájsť spoľahlivé a komplexné riešenie pre problémy s vybočeným palcom. Našťastie pre vás tu máme ideálny produkt - SADA 1. Je to prvý balík pomôcok na haluxy, zameraný na poskytovanie úľavy od symptómov, ktoré sprevádzajú vybočený palec. Obsahuje funkčné pomôcky, zamerané na zmiernenie nepríjemných pocitov a na poskytovanie maximálneho pohodlia.

Nechajte sa zviesť do sveta pohodlia s produktom, ktorý je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky vaše potreby.

V balíku pomôcok na haluxy SADA 1 nájdete:

Produkty v balíku pomôcok na haluxy SADA 1

Hlavné benefity SADA 1:

  • Optimálna Poloha Palca: Pomôcky v sade SADA 1 sú navrhnuté tak, aby udržiavali palec vo vhodnej polohe, čím zabraňujú ďalším komplikáciám a poskytujú úľavu od bolesti.
  • Ochrana Pokožky: Speciálne navrhnuté pomôcky chránia pokožku v kritických oblastiach palca, zabraňujúc otlakom a iným nepríjemným javom.
  • Komplexný Prístup: S jedným balením získate všetky potrebné pomôcky na haluxy, eliminovali sme potrebu hľadať produkty individuálne.
  • Posilňovanie Svalov Palca: Balík zahŕňa aj gumu na cvičenie, ktorá pomáha posilniť svaly palca, podporujúc tak celkové zdravie nohy.

Jednoduché používanie pomôcok

Používanie pomôcok v sade SADA 1 je mimoriadne jednoduché a intuitívne. Súprava obsahuje podrobný manuál, ktorý vám krok za krokom ukáže, ako efektívne využívať každú pomôcku. Tento proces nevyžaduje žiadne špeciálne zručnosti alebo predchádzajúce skúsenosti, čo znamená, že každý môže začať s liečbou svojich haluxov okamžite.

Prečo práve balík na haluxy SADA 1?

Na trhu existuje mnoho produktov, ktoré sľubujú úľavu od symptómov haluxu. Avšak, naša SADA 1 sa odlišuje. Je to prvý komplexný balík, ktorý obsahuje všetky potrebné pomôcky pre haluxy, čo z nej robí jediné komplexné riešenie pre všetkých trpiacich Hallux Valgusom. Toto vám ušetrí čas a úsilie, ktoré by ste inak strávili hľadaním jednotlivých produktov.

Objavte skvelé benefity, ktoré prichádzajú s používaním pomôcok na haluxy, a to vďaka komplexnému prístupu, ktorý SADA 1 ponúka. Neplytvajte ďalšie minúty a začnite cestu k zlepšeniu vášho zdravotného stavu už dnes. Dovoľte špeciálnym pomôckam stať sa vaším spoľahlivým partnerom v boji proti neprijemným symptómom haluxov. Pretože si zaslúžite len to najlepšie!

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ZM Avatar autora | 15.7.2024
Veľmi dobrý produkt ... spokojnosť
5
AF Avatar autora | 8.7.2024
Veľmi pekne ďakujem za rýchlu dodávku. S tovarom som veľmi spokojná. Je to veľká pomoc pre moju boľavú nohu. Ešte raz ďakujem pekne.