Gélový separátor palca Basic

€5,90 / pár
NA SKLADE

Spoľahlivá pomôcka na oddelenie palca od 2. prsta na nohe.

  • Zabráni kríženiu palca s prstom
  • Pôsobí preventívne proti vzniku kurieho oka, mozoľu alebo otlaku medzi prstami
  • Chráni pokožku na kĺbe palca a malíčka pred tlakom od obuvi

Univerzálna veľkosť pre chodidlá EU 36 - 43

Balenie: 1 pár

Detailné informácie

Podrobný popis

Gélový separátor palca Basic - produkt pre pohodu vašich nôh

Vyhnite sa kríženiu prstov a ochráňte kĺb palca / malíčka pred poškodením s gélovým separátorom palca Basic. Tento produkt je navrhnutý pre ľudí, ktorí majú problémy s krížením prstov a chcú zlepšiť pohodlie svojich nôh.

Ochrana pred otlakmi a poraneniami

Separátor Basic chráni kĺb na palci a malíčku pred odieraním o obuv. Tým sa znižuje riziko možných otlakov, poranení alebo mozoľov z dôvodu trenia sa o obuv. Stačí ho navliecť na prednožie tak, aby bol separátor medzi palcom a 2. prstom.

Materiál TPE pre citlivú pokožku

Separátor palca Basic je vyrobený z bezpečného a elastického materiálu TPE, ktorý je vhodný aj pre citlivú pokožku. Množstvo dierok v pomôcke slúži na zlepšenie odvetrania pokožky pod pomôckou a zároveň zaručuje pohodlie a suchosť počas celého dňa.

Jednoduché nasadenie

Gélový separátor palca Basic sa jednoducho nasadí na prednožie a drží na mieste. Je vyrobený z elastického materiálu, ktorý zabezpečuje jeho pevnosť a dlhú životnosť. Separátor Basic je v univerzálnej veľkosti a hodí sa pre chodidlá rôznych veľkostí.

Zlepšite pohodlie svojich nôh s gélovým separátorom palca Basic. Jednoduché nasadenie, bezpečný materiál a ochrana pred otlakmi a poraneniami robia z tohto produktu ideálne riešenie pre Vaše nohy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: